Jak wygląda mój film ślubny?

Niestety nie posiadam pakietów srebrnych, bursztynowych czy diamentowych. Przez doświadczenie, które zdobyłem i dziesiątki par, filmowanie ślubów podzieliłem na dwie opcje. Pierwsza wersja to krótka forma filmu ślubnego do około 20 minut oraz kilkuminutowy emocjonujący teledysk ślubny. Opcja druga to film dłuższy który trwa około 40 minut i dostajecie ten materiał wraz z kilkuminutowym emocjonującym teledyskiem ślubnym. Wszystko to jest absolutnie niereżyserowane dzięki czemu film ze ślubu i wesela jest naturalny, ciekawy- to Wasz dzień i Wasza pamiątka! Film ślubny dostajecie w wersji elektronicznej oraz fizycznie na nośniku USB w tematycznym etui.
Nie zamykam się w sztywne ramy długości filmu i jeśli macie takie życzenie, z przyjemnością stworzę dla Was film 60 minut. O szczegóły zapytaj w formularzu lub w trakcie rozmowy telefonicznej.

Krótki film ślubny

Film główny do 20 minut
Teledysk ślubny 2 minuty

Krótki film ślubny to forma pamiątki, która zdobywa co raz to większe uznanie wśród moich Par Młodych. Film ten jest prawdziwą petardą energetyczną. Jest to zbiór najlepszych z najlepszych scen i zdarzeń podczas dnia Waszego Ślubu. Jego krótka forma z pewnością nie zanudzi Was oraz Waszych bliskich a co za tym idzie w każdej chwili możecie wrócić do dnia Waszego Ślubu. Skrótem tego wszystkiego jest teledysk ślubny, który staram się aby był prawdziwym wyciskaczem łez. Spina on cały dzień w piękne podsumowanie.

Długi film ślubny

Film główny 40 minut
teledysk ślubny 2 minuty

Jeśli kwadrans to za mało to proponuję Wam prawie trzykrotnie dłuższy film ślubny. Dłuższy film to więcej uśmiechu, więcej rozmów, więcej miłości i więcej Was! To cały czas film, który nie nudzi, który nie jest wielogodzinnym tasiemcem i który chcemy oglądać z przyjemnością. Filmując śluby duży nacisk kładę na rozmowy, dialogi, historie i opowieści. Przy tej formie filmu ze ślubu i wesela możemy zatrzymać jeszcze więcej wspomnień. Tutaj też oferuję Wam teledysk ślubny podsumowujący cały dzień ślubu do którego obiecuje, że wrócicie z przyjemnością!

Jesteście zainteresowani?
Wyślijcie wiadomość!

Kontakt

Napiszcie do mnie aby otrzymać aktualny cennik. Każdy ślub to odrębna historia. Opiszcie Wasz ślub w kilku zdaniach, napiszcie skąd jesteście. Podajcie do siebie telefon kontaktowy, chętnie odpowiem Wam na wszystkie pytania oraz opowiem Wam jak pracuje i jak powstają moje filmy.